Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★★★

  • Kaleidoscope

    ★★★★★

  • A Not So Merry Christmas

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Stutz

    ★★★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★★★

  • A Gingerbread Christmas

  • Spirited

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★★

  • Trash from the Garage

    ★★★★★

  • TTGPD Trick or Treating Safety

    ★★★★★

  • Luckiest Girl Alive

  • Hellraiser

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Meet Cute

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Empire of Light

    ★★★★★

  • Letter to My Mother for My Son

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Sr.

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Beast

  • Day Shift

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • The Gray Man

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★★

  • Spiderhead

    ★★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★★

  • Vengeance

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★★★