Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Matt Rife: Natural Selection

    ★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Puppetman

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Ballerina

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★

  • Saw X

    ★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • The Kill Room

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Zombie Town

    ★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Slotherhouse

    ★★½

  • Vacation Friends 2

    ★½

  • Strays

    ★★★

  • Tracy Morgan: Takin' It Too Far

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Untold: Johnny Football

    ★★★

  • River Wild

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Quicksand

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Hidden Strike

    ½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Bad Things

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Machine

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★