Sort by

Jeffrey has logged 10 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dave Made a Maze

Dave Made a Maze

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Burmese Harp

The Burmese Harp

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Wind River

Wind River

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Stalker

Stalker

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Story of a Girl

Story of a Girl

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Maudie

Maudie

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Split

Split

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry