RSS feed for Jeffrey

Jeffrey has logged 12 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Marjorie Prime

Marjorie Prime

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
My Happy Family

My Happy Family

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fanny and Alexander

Fanny and Alexander

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★½
Read the review Edit this entry