Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • In His Own Words: XXXTENTACION

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • The Gray Man

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • The Stranger

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Moonfall

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★★

  • Swan Song

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Red Notice

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Injustice

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★