Sort by
  • Roald Dahl's The Witches

  • This Is Paris

  • Class Action Park

  • TFW No GF

  • The Invisible Man

    ★★

  • Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

  • Cats

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Knives Out

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Ma

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

  • Wig

  • You Don't Nomi

    ★★★½

  • Trixie Mattel: Moving Parts

  • Five Feet Apart

  • Booksmart

    ★★

  • Us

    ★★★½

  • Leaving Neverland

  • Horror Noire: A History of Black Horror

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Shrek Retold

  • Bird Box

    ★★

  • Venom

    ★★½

  • Overlord

    ★★★½

  • The Perfection

    ★★★½

  • High Life

  • Halloween

  • Greta

    ★★★½

  • Vox Lux

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

  • Cam

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • The First Purge

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★★

  • Set It Up

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

    ★★½

  • Burning

    ★★★

  • Whitney

  • Under the Silver Lake

  • Gotti

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

  • Happy as Lazzaro

  • Dirty Computer

    ★★

  • The Rachel Divide

    ★★½

  • Blockers

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Unsane

    ★★½

  • Love, Simon

    ★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Red Sparrow

  • Annihilation

    ★★★½

  • The Last Resort