Sort by
  • Cocaine Bear

    ½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Hellraiser

    ★½

  • Entergalactic

    ★★

  • The Munsters

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Sr.

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Me Time

    ★★½

  • Mike

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★

  • I Came By

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Alex Leyba Movie

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Pistol

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • We Own This City

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

    ½

  • Umma

    ½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • The Nan Movie

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½