Jack has logged 27 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jeepers Creepers

Jeepers Creepers

2001
×
★★★★
Edit this entry  
28
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Anima

Anima

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Shaft

Shaft

2000
×
★★½
Edit this entry  
25
The Perfection

The Perfection

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★★½
Edit this entry  
22
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★★½
Edit this entry  
22
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
★★½
Edit this entry  
22
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★
Edit this entry  
18
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Edit this entry  
17
Ma

Ma

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★½
Edit this entry  
15
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★★
Edit this entry  
15
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★★
Edit this entry  
12
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★½
Edit this entry  
12
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Virtues

The Virtues

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★★
Edit this entry