Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Firenado

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★★

  • Men

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½