Sort by
  • Get Out

    ★★★★★

  • Stagecoach

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★

  • Time

    ★★★★

  • Blow the Man Down

    ★★★½

  • Collective

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★½

  • The Vast of Night

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Possessor

    ★★

  • His House

    ★★★★½

  • The Magnificent Seven

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Seven Samurai

    ★★★★½

  • Night of the Living Dead

    ★★★★

  • The Manchurian Candidate

    ★★★★