Sort by
  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • The Beach

    ★★★½

  • Hot Fuzz

    ★★★½

  • Inception

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Men

    ★★½

  • Her

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Total Recall

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Rocky

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • It Follows

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★½

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★