RSS feed for Jack Draper
  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Mrs. America

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • The Outsider

    ★★★½

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

  • Seth Meyers: Lobby Baby

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Mister America

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • The Laundromat

    ★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Waves

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Crawl

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • When They See Us

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

  • I Am Easy to Find

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Guava Island

    ★★★★

  • Fosse/Verdon

    ★★★½

  • Kevin Hart: Irresponsible

    ★★★

  • One Nation Under Stress

    ★★★

  • The Dirt

    ★½

  • Us

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Case Against Adnan Syed

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★★