• Prey

    ★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jennifer Lopez: Halftime

  • Hustle

    ★★★½

  • Irma Vep

    ★★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Cool Blue Car

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

  • Ronny Chieng: Speakeasy

  • The Northman

    ★★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Still Life

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • The Adam Project

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

  • The Batman

    ★★★★½

  • Through a Glass Darkly

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Life Is But a Dream

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Akaash Singh: Bring Back Apu

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Scream

    ★★

  • Louis C.K.: Sorry

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • O Night Divine

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★½

  • drew michael: red blue green

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Michael Che: Shame the Devil

  • All Too Well: The Short Film

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • A Man Named Scott

    ★★½