• X

    ★★★★½

  • AEW Revolution 2022

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • AEW Full Gear

    ★★★★½

  • One Shot

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • AEW All Out

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★★

  • Raging Fire

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The Death of Batman

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Censor

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★

  • For the Sake of Vicious

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • The Last Matinee

    ★★★½

  • Come True

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Be Water

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Frozen II

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★