Sort by
  • Outlaw Johnny Black

    ★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • El Conde

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Invincible: Atom Eve

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • I'm a Virgo

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • 100 Years of Warner Bros.

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★½

  • Fool's Paradise

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Malum

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ohio Walnuts

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Jackals & Fireflies

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

  • Pathaan

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★★★

  • The Old Way

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • In The Glory Of His Name: The Making of Sect

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

  • Godzilla vs. Gigan Rex

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★