Sort by
  • Senior Year

    ★★★

  • The World's End

    ★★★½

  • Hot Fuzz

    ★★★½

  • Shaun of the Dead

    ★★★

  • We Are Still Here

    ★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Barrens

    ★½

  • The Hills Have Eyes 2

    ★★★★

  • The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

    ★★★★

  • Ripper: Letter from Hell

    ★★

  • Tourist Trap

    ★★½

  • The Bone Snatcher

    ★★

  • The Hills Have Eyes

    ★★★★½

  • Midnight Run

    ★★★½

  • The Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★½

  • Freeway II: Confessions of a Trickbaby

    ★★★

  • Army of Darkness

    ★★★½