• The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★½

  • The Nailhitter

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Injustice

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

  • Malignant

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

  • Jurassic World Dominion: Prologue

  • Sonic 30th Anniversary Symphony

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Loki

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • medicament

  • I'm Sitting in my Living Room and I Think the World has Ended

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★½

  • Thunder Force

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Once Upon A Time In Kuwait

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½