Sort by
  • Detachment

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Predators

    ★★★

  • Real Steel

    ★★½

  • Scream

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Magnolia

    ★★★★★

  • Cast Away

    ★★★½

  • Mississippi Burning

    ★★★★

  • Boogie Nights

    ★★★★★

  • Disaster Movie

    ½

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★

  • Batman Begins

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Team America: World Police

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Strike Back

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½