Sort by
  • Bob Marley: One Love

    ★★★½

  • ted

    ★★★★

  • Disney 100: A Century of Dreams - A Special Edition of 20/20

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Family Switch

    ★★½

  • Wonka

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of the Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Good Chemistry: The Story of Elemental

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Global Pursuit

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • nothing, except everything.

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Jesus Revolution

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★