Jacob Farley has logged 14 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Peter Pan Goes Wrong

Peter Pan Goes Wrong

2016
×
Read the review Edit this entry  
25
High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Senior Year

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Nightingale

The Nightingale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Shorts

Shorts

2008
×
Read the review Edit this entry  
24
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Lion King

The Lion King

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry