Sort by
  • The Adventures of RoboRex

    ★★

  • The Place Beyond the Pines

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Chappaquiddick

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Drag Me to Hell

    ★★★

  • Benediction

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Get Carter

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Wild Men

    ★★★★

  • The Contractor

    ★★½

  • Bad Education

    ★★★½

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • Carlito's Way

    ★★★½