Sort by
  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Nimona

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Navalny

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★