• Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Lamb

    ★½

  • Titane

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Deep House

    ½

  • False Positive

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ½

  • The Djinn

    ½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Separation

  • Coffee & Sugar

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Unholy

    ★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★½

  • Potato Dreams of America

    ★★½

  • The Other Morgan

    ★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★

  • Me You Madness

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ½

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★

  • Censor

    ★★½

  • Songbird

    ★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Come Play

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Of Fish and Men

  • Freaky

    ★★½

  • Run

    ★★

  • Caveat

    ★★½

  • The Call

    ★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Run Hide Fight

  • Careless Crime

    ★★★★½

  • Topside

    ★★★★

  • Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

    ★★

  • Apples

    ★★½

  • The Block Island Sound

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Get the Hell Out

    ★★★★

  • #Alive

    ★★½

  • The Rental

    ½

  • Artemis Fowl

    ½

  • TFW No GF

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★★½

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★★½

  • The Hunt

    ½

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • Murder Death Koreatown

    ★★★★★

  • There Is No Evil

    ★★★★★

  • Days

    ★★★★