RSS feed for Jaina

Jaina has logged 34 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Keanu

Keanu

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★
Edit this entry  
17
The Mummy

The Mummy

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Table 19

Table 19

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Ender's Game

Ender's Game

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Mindhorn

Mindhorn

2016
×
★★
Edit this entry  
21
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Gold

Gold

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Morgan

Morgan

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★
Edit this entry  
27
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★
Edit this entry  
13
Fursonas

Fursonas

2016
×
★★
Edit this entry  
11
Complete Unknown

Complete Unknown

2016
×
★★
Edit this entry  
08
Sightseers

Sightseers

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Huntsman: Winter's War

The Huntsman: Winter's War

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Pride and Prejudice and Zombies

Pride and Prejudice and Zombies

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
High-Rise

High-Rise

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Tree of Life

The Tree of Life

2014
×
★★
Edit this entry  
11
What Happened, Miss Simone?

What Happened, Miss Simone?

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
America's Sweethearts

America's Sweethearts

2001
×
★★
Edit this entry  
13
The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

2012
×
★★
Edit this entry  
04
The Tree of Life

The Tree of Life

2011
×
★★
Edit this entry  
25
New York, I Love You

New York, I Love You

2008
×
★★
Edit this entry  
24
Everything Must Go

Everything Must Go

2010
×
★★
Edit this entry  
28
22 Bullets

22 Bullets

2010
×
★★
Edit this entry  
17
You Will Meet a Tall Dark Stranger

You Will Meet a Tall Dark Stranger

2010
×
★★
Edit this entry  
15
Love & Other Drugs

Love & Other Drugs

2010
×
★★
Edit this entry  
14
Everybody's Fine

Everybody's Fine

2009
×
★★
Edit this entry  
10
The Eagle

The Eagle

2011
×
★★
Edit this entry  
05
Priest

Priest

2011
×
★★
Edit this entry  
19
Haywire

Haywire

2011
×
★★
Edit this entry  
14
World's Greatest Dad

World's Greatest Dad

2009
×
★★
Edit this entry