• The Killers

    ★★★★

  • About Elly

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★★

  • Goon

    ★★★

  • Early Summer

    ★★★★

  • Before I Fall

    ★★★

  • 1922

    ★★

  • Flipped

    ★★

  • The Blackcoat's Daughter

    ★★

  • An American Pickle

    ★★

  • The Way Back

    ★★

  • Colossal

    ★★

  • The Love Witch

    ★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★

  • Passengers

    ★★

  • A Beautiful Mind

    ★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★