Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

  • Air

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Missing

    ★★★

  • You People

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ½

  • Halloween Ends

    ½

  • Jailangkung: Sandekala

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • The Red Point of Marriage

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Ivanna

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★½

  • Missing Home

    ★★★★

  • The Doll 3

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • War Pony

    ★★★★

  • R.M.N.

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • KKN di Desa Penari

  • The Offer

    ★★★★

  • Choose or Die

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

  • Deep Water

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Both Sides of the Blade

    ★★½

  • Rooney

  • Death on the Nile

  • The Tinder Swindler

  • Ben & Jody

  • Something in the Dirt

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

  • Army of Thieves

  • Eternals

    ★★

  • Photocopier

  • Britney vs. Spears