Sort by

JakeBaker has logged 25 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Sword of Doom

The Sword of Doom

1966
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Us

Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Us

Us

2019
×
Read prior review Edit this entry  
20
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★
Edit this entry  
18
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★½
Edit this entry  
18
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★
Edit this entry  
16
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Edit this entry  
15
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Venom

Venom

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Widows

Widows

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Paddleton

Paddleton

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Wild Hogs

Wild Hogs

2007
×
★★★
Edit this entry  
06
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry