• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★½

  • Chef

    ★★★★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★½

  • Frank

    ★★★

  • Prisoners

    ★★★★★

  • Meet the Parents

    ★★★½