Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • His Only Son

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Jesus Revolution

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★