• Dave Chappelle: The Closer

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • I Want to Talk About Duras

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • Dreams Under Confinement

    ★★

  • Do Not Circulate

  • ELLE

    ★★½

  • 38

    ★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • NYC Epicenters 9/11➔2021½

  • UFO

    ★★

  • In Flow of Words

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Naomi Osaka

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Sycorax

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Annette

    ★★½

  • Endorphin Port

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • The House Next Door: Meet the Blacks 2

    ★½

  • In the Heights

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★½

  • The Underground Railroad

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • All of your Stars are but Dust on My Shoes

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★½

  • Land in Sight

  • Melting Snow

  • Sanctuary

  • Searching for Ana Veldford

  • Startle Response

  • Mūtātiōnem

    ★★

  • The Well-Prepared Citizen's Solution

  • my favorite software is being here

  • The Ring

    ★★½

  • Wild Girl

    ★★

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • East Technical High School (Rekord)

  • East Tech (One, Smart)

  • Rekord C

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Happily

    ★★½

  • Nobody

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Kindertotenlieder

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Cherry

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix