Sort by
  • Bama Rush

    ★★★

  • September Dawn

    ★★★★

  • Well, I Should Get Going

    ★★★★

  • Confetti

    ★½

  • Elegy For A Glacier

    ★★½

  • ApHasiA: Describe the city you live in

    ★★★

  • Angel Wings and Open Wounds

    ★★★½

  • Like Mother

    ★★★★

  • Strange Animals

    ★★

  • Choke Hold

    ★★½

  • Out the Window Through the Wall

    ★★★★½

  • Wellspring

    ★★½

  • Far From Me

    ★★

  • The Ballad of Fred Fort

    ★★½

  • Esperance to Fremantle

    ★★★½

  • Palm Sunday

    ★★★★

  • Ethnic Slut

    ★★★½

  • Love Will Tear Us Apart

    ★★★

  • Classmates

    ★★★★

  • Steal the Bacon

    ★★★

  • Soma

    ★★★

  • Last Night at Paris Blues

    ★★★★

  • Shade and Honey

    ★★★

  • Raps

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Air

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★½

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★★★

  • Sharper

    ★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • The Fuse

    ★★★

  • The End

  • Ridiculous Nurshad

  • She Said

    ★★★

  • On Blue

    ★★★

  • Simone

  • She Always Wins

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★½

  • The Lost King

    ★★★

  • The inspection

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Me Time

    ½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★½

  • Gutted

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

  • Her Habitat

  • Bullet Train

    ★★

  • Persuasion

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • Fire Island

    ★★★½