• Detective

    ★★★★

  • La Collectionneuse

    ★★★★

  • Juno

    ★★½

  • The Last Emperor

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • À propos de Nice

    ★★★½

  • Introduction

    ★★★

  • Adoption

    ★★★★½

  • The Matrix Revolutions

    ★★

  • The Blazing Sun

    ★★★½

  • Possessor

    ★★½

  • Crouching Tiger, Hidden Dragon

    ★★★½

  • Doctor Zhivago

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Cactus Flower

    ★★★½

  • Los 4 Golpes

    ★★★

  • Blade Runner

    ★★½

  • Toni

    ★★★½