• Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★½

  • Red Notice

  • Antlers

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Dune

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★½

  • Lamb

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Forever Purge

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Marksman

    ★½

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

  • Monster Hunter

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Tough Luck Tyson

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Scoob!

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★½

  • Mulan

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Norm of the North: Family Vacation

    ½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • 365 Days

    ½

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★