Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Cat Person

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Fremont

    ★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Anything's Possible

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½