Sort by

Jake Rosenberg has logged 14 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Booksmart

Booksmart

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Gamera: Guardian of the Universe

Gamera: Guardian of the Universe

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Carnival of Souls

Carnival of Souls

1962
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Gamera the Brave

Gamera the Brave

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Speed

Speed

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Dune

Dune

1984
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Split Second

Split Second

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Insomnia

Insomnia

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bird Karma

Bird Karma

2018
×
Read the review Edit this entry  
02
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Throne of Blood

Throne of Blood

1957
×
★★★½
Read the review Edit this entry