Sort by
  • Halloween

    ★★★½

  • Lady in White

    ★★

  • Election

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Raw

    ★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Ed Wood

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Night House

    ★★½

  • The Monster

  • Ricochet

    ★★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★½

  • The Foreigner

    ★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★★

  • Godzilla: Planet of the Monsters

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • The Texas Chainsaw Massacre

    ½