• X

    ★★★★½

  • Slapface

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Black Friday

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • The Seed

    ★★★★½

  • Bingo Hell

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • Fever Dream

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★★★

  • Superhost

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • The Trip

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • The Medium

    ★★★★½

  • The Advent Calendar

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Deep House

    ★★½

  • False Positive

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★½

  • See for Me

    ★★★★

  • We Need to Do Something

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Seance

    ★★★½

  • The Djinn

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Power

    ★★★★

  • The Unholy

    ★★½

  • Sound of Violence

    ★★★

  • The Feast

    ★★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★½

  • The Beta Test

    ★★★

  • Son

    ★★★★

  • The Pond

    ½

  • Fear of Rain

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★★

  • Sacrifice

    ★★½

  • The Blazing World

    ★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★½

  • Knocking

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • The Sadness

    ★★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Come Play

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★