Sort by
  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 1917

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • Yesterday

  • Guava Island

    ★★★★

  • Hellboy

    ½

  • Shazam!

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★½

  • La La Land

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • Eddie the Eagle

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • The Boy and the Beast

    ★★

  • Dope

    ★★★

  • Nightcrawler

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • The Harry Hill Movie

  • Her

    ★★★½

  • The World's End

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • Johnny English Reborn

    ★★★

  • Cars 2

    ½

  • Rango

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Madagascar: Escape 2 Africa

    ★★★

  • Hellboy II: The Golden Army

    ★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★

  • Zodiac

    ★★★★½

  • Hot Fuzz

    ★★★★

  • Ghost Rider

    ★★★★★

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★

  • Cars

    ★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★½

  • Madagascar

    ★★½

  • Robots

    ★★½

  • Son of the Mask

    ½

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Shrek 2

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★½