• White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★

  • The Bubble

  • WeCrashed

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★½

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Belfast

    ★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • After We Fell

  • He's All That

    ★½

  • Candyman

    ★★

  • Ted Bundy: American Boogeyman

    ½

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Benedetta

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Annette

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Out of Death

    ½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★