• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • The Bubble

  • The Bad Guys

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

  • Jackass Forever

  • Moonfall

  • Ray Donovan: The Movie

  • Scream

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

  • Licorice Pizza

  • South Park: Post COVID

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Red Notice

  • Night Teeth

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Midnight Mass

  • The Many Saints of Newark

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Copshop

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★½

  • Werewolves Within

  • Infinite

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Just What the Doctor Ordered

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Wrath of Man

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • South Park Vaccination Special

    ★★½

  • Coming 2 America

  • The Beta Test

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★