Sort by

scoobert doo has logged 30 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Idiocracy

Idiocracy

2006
×
★★★★
Edit this entry  
30
Kinky Boots

Kinky Boots

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Superstar

Superstar

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Night at the Roxbury

A Night at the Roxbury

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
I Still Know What You Did Last Summer

I Still Know What You Did Last Summer

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Janeane Garofalo: If You Will

Janeane Garofalo: If You Will

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Hot Chick

The Hot Chick

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
John Tucker Must Die

John Tucker Must Die

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hercules

Hercules

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Reggie Watts: Spatial

Reggie Watts: Spatial

2016
×
★★★
Edit this entry  
22
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?

Jen Kirkman: Just Keep Livin'?

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The World According to Garp

The World According to Garp

1982
×
Read the review Edit this entry  
15
Anjelah Johnson: Not Fancy

Anjelah Johnson: Not Fancy

2015
×
★★★½
Edit this entry  
14
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Chris D'Elia: Man on Fire

Chris D'Elia: Man on Fire

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First Time

Rory Scovel Tries Stand-Up for the First Time

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Why Him?

Why Him?

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry