Sort by
  • The Worst Person in the World

    ★★

  • LITTLE BOY MANIAC

    ★★½

  • Spectacular Reality

    ★★

  • Hopper/Welles

    ★★★½

  • The Stunt Double

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Film About a Father Who

    ★★★

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

    ½

  • Bombshell

    ★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★½

  • Watchmen

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • First Cow

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★½

  • Simon Amstell: Set Free

    ★★★

  • My Favorite Shapes by Julio Torres

  • Nimic

    ★★

  • ZZ Top: That Little Ol' Band From Texas

    ★★★

  • Domino

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Olla

    ★★½

  • Diego Maradona

    ★★★

  • A Hidden Life

    ★★

  • Liberte

    ★★★

  • Frances Ferguson

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★

  • Body at Brighton Rock

    ★½

  • Balloon

    ★★

  • Varda by Agnès

    ★★★½

  • MS Slavic 7

    ★★★

  • The Plagiarists

    ★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • The Plagiarist

    ★★★½

  • Jobe'z World

    ★★

  • A Bread Factory: Part Two

    ★★

  • A Bread Factory: Part One

    ★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★

  • Jobs? Never!!

    ★★½

  • CoinCoin and the Extra-Humans

    ★★★

  • The Land of Steady Habits

    ★★½

  • mid90s

    ★★½

  • High Life

    ★★

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★

  • Our Time

    ★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★½

  • They'll Love Me When I'm Dead

    ★★★½

  • The Other Side of the Wind

    ★★★½

  • Non-Fiction

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • Girl Talk

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Bill Maher: Live From Oklahoma

    ★★

  • Final Deployment 4: Queen Battle Walkthrough

    ★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★

  • SuperFly

    ★½

  • Purl

    ½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Action Point

    ★★½

  • Fatal Pulse

    ★★★½

  • The Wild Pear Tree

    ★★½

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★★