Sort by
  • John Carter

    ★½

  • Animal Kingdom

    ★★★★½

  • Tyrannosaur

    ★★★★

  • In Time

    ★★½

  • Battle Royale

    ★★★★½

  • The Transformers: The Movie

    ★★★★★

  • Transformers: Dark of the Moon

    ½

  • Cocktail

    ★★★½

  • Top Gun

    ★★★½

  • Magnolia

    ★★★½

  • Mission: Impossible

    ★★★½

  • Mission: Impossible III

    ★★½

  • Mission: Impossible II

    ★★★

  • Vanilla Sky

    ★★½

  • Tropic Thunder

    ★★★

  • The Last Samurai

    ★★★

  • War of the Worlds

    ★★★★

  • Valkyrie

    ★★★½