• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★★★

  • Locked Down

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Judy

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Shaft

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Glass

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Venom

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★★★

  • Peppermint

    ★★

  • White Boy Rick

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★★