Sort by

JustaKidFromNigeria has logged 29 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1

Batman: The Dark Knight Returns, Part 1

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Superman vs. The Elite

Superman vs. The Elite

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Justice League: Doom

Justice League: Doom

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Batman: Year One

Batman: Year One

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Green Lantern: Emerald Knights

Green Lantern: Emerald Knights

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
All Star Superman

All Star Superman

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Superman/Batman: Apocalypse

Superman/Batman: Apocalypse

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Justice League: Crisis on Two Earths

Justice League: Crisis on Two Earths

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Superman/Batman: Public Enemies

Superman/Batman: Public Enemies

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Green Lantern: First Flight

Green Lantern: First Flight

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Wonder Woman

Wonder Woman

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Batman: Gotham Knight

Batman: Gotham Knight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Justice League: The New Frontier

Justice League: The New Frontier

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Superman: Doomsday

Superman: Doomsday

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
World War Z

World War Z

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Argo

Argo

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry