Sort by
  • Drive-Away Dolls

  • Lisa Frankenstein

  • Mean Girls

  • Anyone But You

  • Wonka

  • Napoleon

  • The Iron Claw

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Thanksgiving

  • Godzilla Minus One

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • It's a Wonderful Knife

  • No One Will Save You

    ★★

  • A Haunting in Venice

  • Dumb Money

  • Priscilla

  • The Killer

  • Maestro

  • All of Us Strangers

  • Poor Things

  • The Royal Hotel

  • Saltburn

  • The Holdovers

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Fallen Leaves

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

  • Anatomy of a Fall

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

  • The Zone of Interest

  • The Sweet East

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Bottoms

  • Card Zero

  • Scream VI

    ★★★½

  • Afire

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Your Place or Mine

  • Passages

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Eileen

  • Theater Camp

  • Judy Blume Forever

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Falling for Christmas

  • Influencer

    ★★½

  • She Said

    ★★½

  • Rosaline

    ★★

  • Halloween Ends

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • See How They Run

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★