janelle⚡️ has rated 37 films ★★★★ .

  • Before Sunset

    ★★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Mommy

    ★★★★

  • Anna Karenina

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • All About My Mother

    ★★★★

  • Toy Story

    ★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★

  • The Truman Show

    ★★★★

  • Black God, White Devil

    ★★★★

  • Antonio das Mortes

    ★★★★

  • Se7en

    ★★★★

  • Romeo + Juliet

    ★★★★

  • Amores Perros

    ★★★★

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★

  • Madagascar

    ★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★