• Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★★★

  • American Animals

    ★★★★★

  • Mandy

  • Blade Runner 2049

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Dope

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Gravity

    ★★★★★

  • Drive

    ★★★★★

  • A Prophet

    ★★★★★

  • Mesrine: Public Enemy #1

    ★★★★★

  • Mesrine: Killer Instinct

    ★★★★★

  • Sketches of Frank Gehry

    ★★★★★

  • Match Point

    ★★★★★

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★★

  • Rivers and Tides

    ★★★★★

  • La Haine

    ★★★★★

  • First Blood

    ★★★★★

  • Sunset Boulevard

    ★★★★★