• Now You See Me

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Lost Highway

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Deuce Bigalow: Male Gigolo

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • King Kong

    ★★★

  • Heavenly Creatures

    ★★★

  • Don't Look Now

    ★★★½

  • Dick

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★½

  • Bad Taste

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Fantasia

    ★★★★½

  • Be Here to Love Me

    ★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★½