Sort by
  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Piece of My Heart

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Cold as Marble

    ★★½

  • The Poet

    ★★½

  • Stutz

  • Larry

    ★★★½

  • How Dare You Have Such a Rubbish Wish

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Erik Stoneheart

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Kalev

    ★★★½

  • Virginity

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Young Arsonists

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★

  • The Son

    ★½

  • Duty of Care - The Climate Trials

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Monica

    ★★

  • Women Talking

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Melchior the Apothecary: The Ghost

    ★★

  • Fall

    ★★

  • My Neighbor Adolf

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Luxembourg, Luxembourg

    ★★

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • My Love Affair with Marriage

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Detective Bruno

    ★★★

  • Close

    ★★

  • Elvis

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★

  • Jurassic World Dominion

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • EO

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½